Kosmetické štětce
Kosmetické štětce

Náš nový profesionální sortiment kosmetických štětců je určen, jak pro profesionály, tak i pro všechny ostatní ženy.

Tento výběrový program kosmetických štětců jsme vyvinuly ve spolupráci s renomovanými kosmetickými experty. Společně s jejich bohatými zkušenostmi vznikl sortiment kosmetických štětců, které vyhovují nejvyšším nároků z hlediska e...

Náš nový profesionální sortiment kosmetických štětců je určen, jak pro profesionály, tak i pro všechny ostatní ženy.

Tento výběrový program kosmetických štětců jsme vyvinuly ve spolupráci s renomovanými kosmetickými experty. Společně s jejich bohatými zkušenostmi vznikl sortiment kosmetických štětců, které vyhovují nejvyšším nároků z hlediska estetiky i kvality.

Vyberte si z našeho sortimentu kosmetických štětců, které se vyznačují vysokou kalitou a dlouhou životností.

Zobrazit

Kosmetické štětce Počet produktů: 72

Podkategorie

 • Štětce na řasy a obočí

  Štětce na řasy a obočí jsou precizní nástroj ke zkrášlování očních řas a obočí. Použijte tento štětec, aby vaše oči, které jsou nejvíce nápadným rysem vaší tváře, byly dokonale a precizně zarámované.

 • Štětce na make-up a masky

  Tyto štětce byli speciálně navrženy pro precizní aplikaci tekutých a krémových základů - make-upů. Tyto štětce jsou vyrobeny z přírodních i syntetických vláken, jsou vhodné pro tekutá i suchá líčidla.

 • Štětce na rty

  Štětce na rty zintenzivňují barevný výsledek a prodlužují trvanlivost rtěnky. Úzký tvar štětce umožňuje úspornější a preciznější nanášení.

 • Štětce na oční stíny

  Vyzkoušejte naše štětce k dokonalému líčení očních víček. Přechody mezi jednotlivými odstíny vypadají nepřirozeně. Stínování a vytváření jemných přechodů je tak alfou a omegou perfektního kouřového líčení, použijte štětce z této kategorie vyrobené z přírodního i syntetického vlasu.

 • Štětce na korektury
 • Štětce pudrovací

  Profesionální kosmetické štětce k nanášení pudru na celý obličej a k nanášení pudrové růže. Zajišťují precizní aplikaci a vždy profesionální výsledek.

 • Veganské kosmetické...
 • Příslušenství
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 72 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 72 položek